Dziękuję wszystkim za przysłanie zgłoszeń w konkursie „Zapauzuj przygodę” na projekt zakładki do moich książek 🙂.

Ogłoszenie wyników konkursu zostało przesunięte o kilka dni i już znamy zwycięzców! Jestem zachwycona kreatywnością i talentem, jakie uczestnicy pokazali w swoich projektach. Prace są nie tylko piękne wizualnie, ale również wprowadzają magię i przyjemność czytania.
Dziękuję za poświęcony czas i wysiłek, jakie włożyliście w tworzenie tych wspaniałych dzieł. Wasza pasja i zaangażowanie są inspirujące dla nas wszystkich.
Pośród wielu wspaniałych prac było trudno wybrać zwycięzców, ponieważ każda z nich miała swój niepowtarzalny urok. Po długich naradach publikujemy prace dzieci, które zostaną przeniesione na format zakładek i dołączane do moich książek ❤
Ponadto, chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom konkursu za udział i za to, że dzielicie z nami swoje talenty i pasję do sztuki. Wasze prace były inspirujące i sprawiły nam wiele radości.
Gratuluję jeszcze raz zwycięzcom i dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Życzę Wam dalszych sukcesów w przyszłych przedsięwzięciach artystycznych!

Konkurs dla szkół i przedszkoli

Zapauzuj Przygodę

 

Przed wami ostatni moduł programu NIEZBĘDNIK NAUCZYCIELA. W celu zwieńczenia starań wszystkich uczestników, przygotowaliśmy konkurs plastyczny.

Już dziś zapoznaj się z poszczególnymi etapami konkursu.

Chłopiec i dziewczynka czytająca książkę

Weź udział w konkursie i wygraj ogólnopolską promocję swojej placówki!

Wydawnictwo Willson Media – oficjalny wydawca serii książek Neli Małej Reporterki, razem z NIEZBĘDNIKIEM NAUCZYCIELA ogłasza konkurs plastyczny pt. Zapauzuj przygodę.

Wiemy, że do przygotowania plastycznych prac nie trzeba długo zachęcać, ale co gdyby połączyć je z promocją czytelnictwa wśród najmłodszych? 

Czym jest zakładka?

Zakładka do książki czyni czytelnika niezwykłym magikiem! To ona pozwala magicznie zapauzować czytaną przygodę i bezpiecznie wrócić do jej kontynuacji. 

Oprócz swojego głównego zadania – magicznego pauzowania przygód literackich – zakładka potrafi również cieszyć swoim wyglądem oko czytelnika.

Dziś każdy podopieczny ma szansę stworzyć projekt własnej zakładki, która uatrakcyjni czytanie nie tylko jemu, ale również wszystkim młodym czytelnikom książek Neli! Jak to możliwe?

Prace zwycięzców zostaną wydrukowane w formie zakładek i ozdobią książki Neli Małej Reporterki.

 

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Udział dziecka w konkursie można zgłosić indywidualnie, jednak prosimy, by każdy Opiekun Grup* działający w ramach projektu Niezbędnik Nauczyciela, zgłaszał prace konkursowe swojej grupy projektowej za pomocą formularza zgłoszeniowego znajdującego się na dole strony.

*Dopuszczalne jest by prace konkursowe zgłaszała inna osoba niż Opiekun Grupy w projekcie Niezbędnik Nauczyciela, prosimy jednak o umieszczenie takiej informacji w formularzu zgłoszeniowym.

Zadanie konkursowe dla uczniów

Wybór ulubionej przygody

poznanej podczas lektury książek Neli Małej Reporterki.

Wykonanie projektu zakładki

przedstawiającej wybraną w poprzednim kroku przygodę.

Przekazanie pracy konkursowej

opiekunowi, który koordynuje konkurs w danej placówce.

Etapy konkursu

1. Wywieś plakat konkursowy dla uczestników w swojej placówce.
2. Zapoznaj się z regulaminem konkursu!
3. Zachęć swoją grupę projektową do uczestnictwa (zachęcamy również do projektowania konkursowych zakładek w formie aktywności bibliotecznych).
4. Zbierz prace i zeskanuj (jeśli projekt pracy plastycznej dziecka uniemożliwia zeskanowanie, zrób czytelne zdjęcie).
5. Zadbaj, by każdy plik z pracą konkursową został podpisany imieniem i nazwiskiem dziecka, tak aby można było zidentyfikować zwycięzcę. Dołącz wypełnioną Kartę zgłoszenia Uczestnika.
6. Załącz wszystkie prace plastyczne do formularza zgłoszeniowego, wypełnij pozostałe pola i wyślij! (istnieje możliwość wielokrotnej wysyłki formularza konkursowego).
7. Jeśli Twoja placówka posiada profil facebook, dołącz link do profilu w formularzu zgłoszeniowym. Chętnie oznaczymy Wasz udział na profilu Neli Małej Reporterki!

Technika wykonania prac

Projekt można wykonać dowolną techniką plastyczną. Maksymalny rozmiar prac to A4 (210 x 297 mm).

Chcesz, aby zakładka właśnie z Twojej placówki była dołączana do książek Neli Małej Reporterki?

Formularz zgłoszeniowy

Zapoznaj się z Regulaminem oraz Informacją o przetwarzaniu danych (RODO) zawartą w regulaminie.

Wypełnij pola i sprawdź czy podane dane są poprawne.

Załącz poprawnie podpisane pliki z pracami konkursowymi. Pamiętaj! możesz załączyć maksymalnie 10 plików w formacie pdf, jpg lub png. Rozmiar 1 pliku nie może przekroczyć 1MB.

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami: konkurs@akademianeli.pl.

Powodzenia!

 

Partnerzy Konkursu